Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Komputer cyklu dokładniej

Komputer cyklu jest innowacyjnym urządzeniem wyznaczającym moment owulacji. Poprzez porównanie przebiegu cyklu miesiączkowego zmiany temperatury do bazy ponad 1 miliona cykli wprowadzonych do urządzenia, komputer cyklu określa codziennie Twoją płodność.

Dzięki niezwykle dokładnym pomiarom i porównaniom otrzymanych wyników do posiadanej bazy wiedzy o cyklach, urządzenie to doskonale określa dany moment cyklu miesiączkowego, a zatem wskazuje na twoją płodność.

Ty i komputer cyklu

Komputer cyklu jest twoim doradcą wskazującym czy jesteś w danym momencie płodna. Komputer cyklu analizuje cykl i stawia diagnozę, co do twojej płodności w danym momencie. Komputer cyklu jest urządzeniem inteligentnym, co oznacza, że uczy się rozpoznawać płodność użytkowniczki. W pierwszym cyklu urządzenie nabywa wiedzę, co do twojego organizmu, jego funkcjonowania i symptomów płodności, by w następnych cyklach korzystając z nabytej wiedzy rozpoznawać i wskazywać dni płodne i dni niepłodne.

Jak działa?

Komputer cyklu wykorzystuje najważniejszy symptom płodności, jakim są zmiany temperatury zachodzące w organizmie kobiety. Ich pomiar dokonywany jest przez ultra dokładny sensor, mierzący zmiany temperatury do setnych części stopnia. Obecnie produkowane komputery cyklu posiadają wprowadzony do swej pamięci ponad jeden milion cykli miesiączkowych kobiet swoich dotychczasowych użytkowniczek, przez co posiadają niemal każdy możliwy profil zmian temperatury w cyklu. Warto dodać, że dane te zostały zebrane z urządzeń użytkowanych na różnych kontynentach. Dzięki posiadanej bazie danych nawet najbardziej nieregularne cykle są prawidłowo rozpoznawane, a zmiana stref czasowych, zmiany temperatury wywołane chorobami, czy nieregularny tryb życia nie stanowią tu przeciwwskazania i nie wpływają negatywnie na poprawność oceny płodności.

Zobacz jakie to proste!
 

Twój nakład pracy przy stosowaniu komputera cyklu jest niewielki. Wszystko dzieje się za sprawą porannego pomiaru temperatury, który trwa kilkadziesięt sekund. Pomiar ten jest automatycznie zapisywany przez komputer i analizowany. W tej samej chwili urządzenie podaje ci informację dotyczącą płodności. Komputer cyklu jest również budzikiem, nie ma, zatem obaw, że zapomnisz o pomiarze - urządzenie przypomni ci o tym o poranku. Aby jeszcze bardziej dopasować się do twojego trybu życia, posiada 6 godzinny limit czasowy na pomiar, co pozwala na stosowanie metody nawet u kobiet pracujących na różne zmiany.

Osoby, które odwiedziły tę stronę przeczytały również:

Inne artykuły z tej kategorii

mama-wie-co-robic_315.png

 Aby_twoj_pecherz....jpg

nieboli24_banerek_315px.jpgkomputercyklu_baner_1.jpg

banerek_rower_edited-2.jpg

 

elektrostymulator_banerek_edited-1.jpg

 

kobiecopl_315.jpg

babystyle.jpg