Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Sekrety niemowlęcego płaczu rozszyfrowane

Rewolucyjne urządzenie kluczem w zrozumieniu języka niemowląt Wyobraź sobie, że Twoje niemowlę płacze, a Ty dokładnie wiesz co mu jest i jak temu zaradzić. Wyobraź sobie, że masz więcej czasu dla siebie, swojego męża i dziecka. Jesteś spokojna i szczęśliwa, bo Twoje dziecko jest spokojne.

Większość rodziców przeżywa to samo, kiedy ich maluszek mimo troskliwej opieki, karmienia, noszenia nie przestaje płakać. Pojawia się zmęczenie i frustracja. Pozostawianie dziecka aby się wypłakało jest szkodliwe nie tylko dla niego samego, ale także jest bardzo trudne dla kochających je rodziców. Badania potwierdzają, że niemowlęta, które dużo płaczą, narażone są w większym stopniu na wystąpienie poważnych problemów behawioralnych, jak ADHD w późniejszym okresie życia.


Płacz dziecka to jego mowa

Naukowcy odkryli, że wszystkie niemowlęta niezależnie od narodowości płaczą tak samo. Zidentyfikowano pięć rodzajów płaczu, przez które dziecko wyraża głód, zmęczenie, znudzenie, rozdrażnienie oraz stres. Każdy rodzaj ma swoją charakterystykę, na którą składa się częstotliwość, wysokość oraz natężenie dźwięków. 
Według amerykańskich pediatrów mitem jest, że rodzice są w stanie rozróżnić rodzaje płaczu swojego noworodka. Rodzice mogą mieć nadzieję, że z czasem (statystycznie od czterech do sześciu miesięcy) nauczą się rozpoznawać emocje swojej pociechy, wsłuchując się w płacz i zapisując swoje obserwacje.  

WhyCry, tłumaczy płacz dziecka
Na polskim rynku są już dostępne analizatory płaczu dziecka, WhyCry Mini i WhyCry Plus, które pozwalają  rodzicom już od pierwszego dnia, zrozumieć powody płaczu malucha.


WhyCry to pierwszy krok w komunikacji z dzieckiem. Innowacyjne urządzenie w ciągu 10 sekund tłumaczy płacz niemowlaka. WhyCry wyłapuje wszystkie dźwięki wydawane przez malucha i przesyła informacje do procesora, który porównuje je do pięciu uniwersalnych wzorów płaczu.


WhyCry Mini jest mały (7,8 x 7,8 x 2,3 cm) i lekki (108 g), łatwo zmieści się w torebce, czy kieszeni. Jest prosty w użyciu, o nowoczesnym, wdzięcznym wyglądzie. Kwadratowy, opływowy kształt świetnie dopasowuje się do ręki opiekuna, a pięć kolorowych lampek na białym tle jasno wskazuje emocje dziecka.


Najnowsze urządzenie z rodziny WhyCry to WhyCry Plus,  który jest połączeniem tłumacza płaczu z elektronicznym czasomierzem pielęgnacji dziecka oraz innymi funkcjami, które ułatwiają opiekę nad niemowlęciem: zegar, alarm, termometr i wilgotnościomierz powietrza. WhyCry Plus pomaga i ułatwia opiekę nad dzieckiem, realnie wpływając na komfort psychiczny i fizyczny opiekunów oraz maleństwa.
Koniec z zapisywaniem kiedy maleństwo ostatnio spało, jadło, kiedy było przewijane. Koniec z dodatkowymi urządzeniami sprawdzającymi wilgotność powietrza i temperaturę w pokoju dziecka. WhyCry Plus to pięknie zaprojektowane urządzenie które, gdy dziecko podrośnie, latami będzie służyć pokazując czas, temperaturę, będąc budzikiem czy minutnikiem wykorzystywanym w kuchni.  


Dzięki tłumaczom WhyCry, niemowlę jest rozumiane, rodzice mają więcej czasu dla siebie i swojej pociechy, proces nauki jest przyspieszony, a dziadkowie lub opiekunka bez obaw są w stanie poprawnie zająć się dzieckiem.  


Analizator testowany, certyfikowany, nagradzany.
Analizator WhyCry został przetestowany klinicznie oraz certyfikowany. WhyCry został sprawdzony i jest polecany przez polskie mamy. Więcej o WhyCry Mini i WhyCry Plus czytaj na stronie www.zrozumdziecko.pl. WhyCry Mini i WhyCry Plus można kupić w sklepach z artykułami dla dzieci. Przybliżona cena WhyCry Mini to166 zł, WhyCry Plus 286zł.

Osoby, które odwiedziły tę stronę przeczytały również:

Inne artykuły z tej kategorii

mama-wie-co-robic_315.png

 Aby_twoj_pecherz....jpg

nieboli24_banerek_315px.jpgkomputercyklu_baner_1.jpg

banerek_rower_edited-2.jpg

 

elektrostymulator_banerek_edited-1.jpg

 

kobiecopl_315.jpg

babystyle.jpg